MÖBLER / Soffor / Soffa 7132629
nr 713 2629
Soffa
Karl Johan-stil, längd: 180, Rottingsits, Björk
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 september 2011
kl 19:29:13
300 kr
400 kr
500 kr
550 kr
650 kr
700 kr
800 kr
850 kr
Karl Johanstil/Empir
Soffa
Kondition: slitage, skador
nr 713 2629
Soffa
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 900 kr |
måndag 5 september 2011 |
Karl Johanstil/Empir